Ota yhteyttä

Tampereen Kannen areena

Viestintä, markkinointi ja mediayhteydet
Tuomas Kinnunen, markkinointipäällikkö, SRV
tuomas.kinnunen@srv.fi
p. +358 40 651 2309

Oy SEK Ab
kansiareena@sek.fi

Kumppanuudet ja sponsorointi
Mika Sulin, Starsquad
mika.sulin@starsquad.fi
p. +358 40 527 8101

Kari Mäkelä, hankekehitysjohtaja, SRV
kari.makela@srv.fi
p. +358 20 145 5200

Rakentaminen ja työmaaviestintä, SRV
Katri Eskelinen, viestintä, Brand Manager
katri.eskelinen@srv.fi
+358 40 563 2342

Henrik Eklund, hankejohtaja
henrik.eklund@srv.fi

Tampereen Kansi Visit Center
Åkerlundinkatu 16, 33100 Tampere
Eini Inha, projektikoordinaattori
Visit Tampere Oy
eini.inha@visittampere.fi
p. +358 40 664 3100

Tapahtumamarkkinointi
Perttu Pesä, Visit Tampere Oy
perttu.pesa@visittampere.fi
p. +358 50 587 6200

Tampereen kaupunki
Tero Tenhunen, hankejohtaja
tero.tenhunen@tampere.fi

Aitiotiedustelut ja -vuokraus
Kari Mäkelä, hankekehitysjohtaja, SRV
kari.makela@srv.fi
p. +358 20 145 5200